1979 Yılından Beri Bitmeyen Heyecan İlk Günkü Aşkla Konkasör Tesisi Üretiyoruz

Türkiye’de inşaat, madencilik ve makine üretimi alanında lider durumda bulunan Dragon Makina, sektöre 1979 yılında adım atmıştır. Şirketler topluluğu biçiminde faaliyetini sürdüren firmamız; Dragon Makina Sanayi Limited Şirketi ile, üretimini, pazarlama ve satış faaliyetlerini, yurtdışı temsilcilik hizmetlerini bir arada sunmaktadır. Firmamızın temel üretim alanı madencilik, inşaat ve yol sektörlerini kapsamaktadır.

İlgili sektörler için makine ve tesis üretimi gerçekleştiren firmamız Türkiye’de tercih edilen en önemli ve en güvenilir firmaların zirvesindedir. Üretim yaptığı tüm projelerin tasarım ve planlaması firmamızın kendisine aittir. Buna bağlı olarak firmamızın makine çeşidi bulunmaktadır. Bu geniş makine çeşitleri arasından size ve işletmenize en uygun olanı bulmak, düzenlemek ise bizim ayrıcalığımız. Dünya üzerindeki teknolojik gelişmelerin bünyesinde hemen cevap bulduğu, TSE ve ISO 9001 standartlarına uygun makine üretimi yapan, yenilikçi ve gelişime sürekli açık kadrosu, tecrübeli uzman personeli ile oldukça geniş bir makine havuzuna sahiptir. Dragon Makina Sanayi Limited Şirketi bu özellikleri ile sektörün zirvesinde yer alır. Konkasör Tesisi üretiminde lider firmamız müşterilerimiz tarafından en güvenilir firma olmamız ise ; gerek kaliteli malzeme gerekse de satış sonrası desteği sağlamamız, firmamızın farkını ortaya koymaktadır. Bu sayede müşterilerimiz ile aramızda güçlü bir iş ortaklığı bağı kurularak, kendilerine her an yanında yardımcı bir iş ortağı olduğu hissi verilir. Çözüm odaklı ve müşteri memnuniyeti hedefli çalışma prensibimiz ile her zaman Dragon Makine Sanayi Limited Şirketi bir adım öndedir.

Firmamız Yurtiçi, Ortadoğu, Kuzey Afrika ülkeleri, Rusya ve Türki Cumhuriyetlerinin de içinde bulunduğu 100 den fazla ülkeye mobil konkasör ve tesisleri, taş kırma tesisleri ve mobil eleme yıkama tesisleri imalatı sağlamaktadır. Ürün ve hizmetleri ile Türkiye’de ve Dünya’da kırma eleme tesisi alanında zirvede yer almayı misyon edinen firmamız 35 yıllık geleneği ile Türkiye’nin lideri ve öncü kuruluşu olmaya devam etmektedir.

 

Etiketler:, , , , ,