Aradığınız Herşey Tek Makinada Tek Firmada

Dragon makina yılların tecrübesiyle satılık konkasör tesisleri imalatlarında dünya çapında liderliğini sürdürmektedir.

Gelişen teknolojiyle büyüyen dünya arasındaki bağı yakından kuran Dragon makina çağın getirilerine müşterilerinin ihtiyaçlarına göre teknolojiyi insan hayatına ihtiyaçları doğrultusunda faydalı hale getirmektedir. Dolayısıyla taş kırma eleme tesislerinin öncüsü olmaktadır.

İnşaat sektöründe ve yol, yapı çalışmaları sırasında oluşan kum ve taş ihtiyacını karşılamak üzere taş ocaklarının varlığını bilmekteyiz. Bu büyük kayaların istenilen boyutlara getirilip, çakıl, kum haline dönüştürülebilmesi için kolları sıvayan Dragon makina müşteri ve yatırımcılarına konkasör kurulumu ile destek olmaktadır. Satış sonrasında da yedek parçada stok problemi yaşamayan tek firma unvanıyla müşterilerinden tam not almayı başarmaktadır.

Sürekli büyüyen ülkemiz içinde inşaat ve yol yapımları her geçen gün hızlanmaktadır. Bu daha çok taş, daha çok kum ihtiyacını ortaya çıkarmaktadır. Hal böyle olunca Dragon makina güçlü kadrosuyla taşın kırılması hazırlanmasına olanak sağlayacak konkasör tesislerini imalatında da hızlanmalar yaşamaktadır. Artan taleplere doğru ve engin tecrübesiyle yaklaşarak müşterilerin memnuniyetini kazanmaktadır.

Etiketler:, , , , ,