Bauma Fuarı 2016

bauma-fuari-2016-1434608092Dragon Makina yaptığı atılımlarla,bir çok ülkede sektörün öncüsü olmuş durumdadır.Bugün bir çok fuar ve etkinlikler de ülkemizi madencilik ve sanayi sektörün de iyi bir şekilde temsil ettiğimizi düşünüyoruz.Her yıl bir çok fuar ve etkinlikte,katılımlarını gerçekleştiren firmamız bu sene yine Bauma fuarında.Peki nedir Bauma fuarı  ?

3 yılda bir Almanya’nın Münih şehrinde gerçekleşen “Bauma İnşaat Makine ve Malzemeleri Fuarı” 2013 yılında 420.000’den fazla ziyaretçi, 3256 katılımcıyla, 555.000 metrekarelik sergi alanında gerçekleştirilen dünyanın en büyük ve en çok etki bırakan sektör fuarı oldu.

Uluslararası basının da büyük ilgi gösterdiği Bauma Fuarı, başka hiçbir ticari olayın ses getirmediği kadar, dünya çapında, yankı uyandırmakta.

Malzeme makineleri, madencilik makineleri, inşaat araçları ve ekipmanları, bina inşaat makineleri için heyecan verici son teknolojileri geniş bir yelpaze içinde Bauma’da bulmak mümkün. Dünyada hiçbir fuarın katılımcı profilleri açısından, Bauma kadar,  uluslararası bir kitleye sahip olmadığı söylenebilir. En yüksek uluslararası katılımla bu yıl da 11- 17 Nisan 2016 tarihleri arasında Neue Messe’de gerçekleşecek.

Etiketler:, , , , , , , ,