Çığır Açan Teknoloji Paletli Konkasör

Mobil sistemli konkasörlerden paletli olanlar konkasörleri seri olarak kullanabilmek için idealdir. Özellikle inşaat, yıkım veya hafriyat işlemleri için çok iyi bir makine olan paletli sistem konkasörler iş gücünden çok büyük tasarruf elde edilmesini sağlamaktadır. Şantiye alanında farklı alanlarda konkasör makinası ihtiyacı oluştuğunda paletli sistem konkasörler bu ihtiyaçları hemen karşılamaktadır. Seyyar oldukları için ve nakil için kendi paletleri ile hareket etme kabiliyetleri bulunduğu için kısa mesafelerde nakil sorunu oluşmamaktadır.

İster atık geri dönüşümü, ister hafriyatları değerlendirmek, isterse üretim için konkasör kullanabilirsiniz. Dragon marka 400 model paletli konkasör makinası alanında en iyi ve en güçlü makine olmakla birlikte yüksek enerji tasarrufu sağlamasıyla daha ilk adımda kazanmanızı sağlamaktadır. Saatte 300 ton işleme kapasitesi bulunan Dragon 400 konkasör makinası 4 paletli kırma ünitesine sahiptir. 1 metreye kadar büyüklüğü veya çapı olan malzemeleri işleyebilme kapasitesi nedeniyle çok ideal bir makinadır. Dragon 400 hem kullanım, hem de nakil işlemleri için uzaktan radyo kontrol sistemini kullanmaktadır. Bu sistem sayesinde tek bir kullanıcı makinayı istediği alana götürüp orada hemen çalışmasını sağlayabilmektedir. Otomatik yükleme ve boşaltma yapabilmesi için gerekli donanımlarla güçlendirilen konkasör makinesi ile yapılan işten maksimum verim alınmaktadır. Dragon 400 paletli konkasörlerin verimli olması sadece yaptığı iş ile sınırlı değildir. Çalışırken harcadığı enerjiden de maksimum tasarruf sağlaması en önemli tercih nedenlerindendir. Paletli olmasının avantajı ile manevra yapılması gereken durumlarda istediğiniz alana götürme kolaydır. Dragon konkasör makineleri Hardox 400 kaplama kullanılarak aşınmaya karşı dirençli hale getirilmiştir. Bu sayede makineyi çok uzun süreler kullanma olanağı sunulmuştur.

Eleme alanı, kırma alanı, yükleme ve boşaltma alanları ile tam bir iş uzmanı olan Dragon konkasörler çok kullanışlıdır. Palet yapısı strikland yürüme sistemiyle donatıldığı için manevralarda iyi bir kontrol sağlanmıştır. Dragon konkasörlerde tahrik kamburları kauçuk ve dişli tipte konumlandırılmıştır. Eleme ünitesi ile birlikte toplam ağırlığı 40 ton olan Dragon 400 paletli konkasörler Avrupa Birliği CE sertifikalıdır. Dar alanlarda maksimum verimle çalışan paletli konkasörler ile kırma ve eleme işleri çok kısa sürede gerçekleşmektedir.

Etiketler:, , , , ,