Dragon Makina İle Hedefiniz Yükselecek

Konkasör tesisi nedir?’ sorusunun yanıtı oldukça basit bir şekilde verilebilir. Büyük kaya parçalarını kıran, kum ve daha küçük taş parçaları haline getiren tesislere bu isim verilmektedir. Böylece yol yapım işlerinde ve yapı sektöründe kullanılabilecek malzemeler üretilmiş olur. 90’lık, 110’luk ya da 140’lık konkasör tesisleri olarak ifade edildiklerini duyabilirsiniz. Bu rakamlar tesisin haznesinin büyüklüğünü göstermektedir.

Mobil konkasör olarak adlandırılan tesis ise seyyar olarak kullanılabilen, sabit olmayan, farklı çalışma alanlarına taşınabilen tesislere verilen isimdir. Yenil nesil mobil konkasörler nakliye alt yapı, montaj, üretim çeşitliliği, enerji sarfiyatı gibi birçok konuda önemli avantajlar sağlamaktadır. Ayrıca klasik tesislere oranlanan ilk yatırım maliyeti %50 gibi bir oranda kalarak önemli bir tasarruf sağlamaktadır.

Sonuç olarak konkasör tesisi temin etmek istediğinizde üretim hedefiniz, kullanmayı düşündüğünüz şekil ve bu satın alma işi için ayırdığınız bütçe önemli kriterler olacaktır. Ayrıca tesisi temin ettiğiniz firmanın da satış öncesinde ve satış sonrasında ihtiyacınız olan teknik desteği sağlaması gerekecektir. Bu nedenle 30 yıla yaklaşan tecrübesi ile güven telkin eden Dragon Makine ile çalışmanız yerinde bir tercih olacaktır.

Etiketler:, , , , ,