Dragon Makina İle Verimli Çalışan Tesisler Mutlu Müşteriler

Mobil konkasör ve mobil beton santrali imalatı yapan firmamız üretim ve satışlarda müşteri memnuniyeti için her zaman kalite ön planda tutarak bu şekilde sizlere hizmet vermeye devam etmektedir. Beton santrali üretimi ile sizlere farklı alanlarda beton üretimi yapma konusunda imkan sağlamaktadır. Aynı şekilde konkasör üretimi veya satışı da yaparken mobil tesis seçeneği ile sizlere yardımcı olmaktayız. Firmamız satışlarda stoktan beton santrali veya konkasör tesisi satışlarında uygun fiyat seçeneği ile sizlere hizmet vermektedir. Konkasör veya beton santrali konusunda hem üretim hem de satış yapmaktayız. Ürünlerimize internet sitemizden, showroomlarımızdan veya fuarlardan ulaşabilirsiniz. Ayrıca merkezimiz İzmir olan fabrikamızı ziyaret edebilirsiniz.

Oldukça etkili sonuçlar veren konkasör tesisleri ile mobil olarak farklı alanlarda da işlem yapma imkanı bulunmaktadır. Kaya şeklinde olan büyük taşların insan gücü ile bu hale getirilmesi oldukça zor olduğundan bu sistemler sayesinde daha kısa sürede istenilen sonuçlar alınmaktadır. Taş kırma eleme tesisi olarak da bilinen bu sistemler kırılan taşların kullanıma hazır hale gelme aşamasında sıkça kullanılır. Taş ocaklarında işlev aşamasında insan gücünü hafifletmek amacı ile çalışmalar yapılmaktadır. Taşların elekten geçirilerek istenilen boyutlarda olanların seçilmesi işlemi de istenildiğinde tesis ile yapılabilmektedir. Makineler farklı yerlerde olan taş veya kayaları parçalamak amacı ile o alanlara götürülerek bu şekilde de kullanım imkanı bulunmaktadır.

Satılık konkasör almak isteyenler için uygun fiyat seçenekleri ile firma kendi üretimini yapmış olduğu seçenekleri sizlere sunmaktadır. Aynı şekilde beton santrali üretiminin ardından satışlarda da uygun fiyat ile kaliteyi sizlere sağlamaktadır. Çalışma alanında mobil tesislerin kurulumu için gerekli olan seçenekleri sunmaktadır. Konkasör tesisi ile istenilen alanlarda çalışma yapılarak bu şekilde insan gücünden ve zamanda tasarruf edilmektedir. Bu şekilde firmadan istenildiğinde her iki farklı seçenek içinde talep edilerek kaliteli hizmet alınabilmektedir.

Etiketler:, , , , , ,