Dragon Makina'da Uygun Fiyatlar

Mobil konkasör tesisleri çok önemli avantajlar sunuyor. Öncelikle adından tahmin edilebileceği gibi sabit olarak tutmak zorunda değilsiniz. Dolayısıyla sabit tesislerin aksine taşımak, elden çıkarmak ya da kiralamak gibi seçenekler de sunuyorlar. Bu nedenle mobil konkasör fiyatları diğer tesislere göre çok daha uygun bir rakama gelmiş oluyor.

Tabi mobil konkasör fiyatları konusunda sunulan tek avantaj bu değil. Yeni nesil mobil konkasörler tek bir personel tarafından kontrol edilebiliyor. Dolayısıyla 5 ya da 10 kişi ile çalıştırabildiğiniz klasik konkasör tesislerine göre önemli bir işçilik maliyeti avantajı sağlıyorlar. Ayrıca diğer sistemlere göre yıpranma, aşınma yani bakım maliyetleri çok düşük miktarlarda kalıyor.

Sonuç olarak mobil konkasör fiyatları klasik konkasör tesisleri için önerilen fiyatlar ile aynı olmasa da çok önemli maliyet tasarrufu sağlıyor. Sistemin verimini de dikkate aldığınızda mobil konkasör tercihinde bulunmak mantıklı bir seçenek olarak görünüyor. Yine de konu hakkında ayrıntılı bir araştırma yapmak ve iyi bilgi edinmek yerinde bir davranış biçimi olacaktır.

Etiketler:, , , , , , , , ,