Kaliteli Ürün Uygun Fiyat Mobil Yıkama Eleme Tesisleri

Kaliteli Ürün Uygun Fiyat Mobil Yıkama Eleme Tesisleri

Kaliteli Ürün Uygun Fiyat Mobil Yıkama Eleme Tesisleri

Konkasör üretiminde sektörün lider firması Dragon Makina olarak kaliteyi uygun fiyata sunmaktayız. Mobil eleme sistemi sayesinde tek bir personel tarafından yıkama eleme sistemi yapılarak işleyişin kolaylığı bakımından oldukça rahat olan bu makine, Eleme Yıkama sisteminin yapabileceği işleri tek başına fazlası ile yapabilir. Uzman makine elenecek ürünlerin kirliliğine göre ki türlü çalışmaktadır. Kirliliğe göre, tek veya çift aşamaları vardır. Özellikle dere yataklarında eleme yıkama ünitesiyle elde edilen doğal kumun içerisinde bulunan kil, çamur, taş gibi kirliliklerin arındırılması ve temizlenmesi amacıyla üretilmiştir. Mobil eleme sisteminin en büyük avantajlarından biri tüm sistemin tek bir makinede toplanmış olmasıdır. Yani tek bir kamyon ile taşınabilme özelliği mevcuttur. Sistem kapasitesi, 130 ile 220 tok arasındadır. Haznesinin içi ızgara olduğu için büyük iri cisimler içine girmemektedir.

Aynı zamanda bu hazne ilave şeklinde arttırılabilinir. Arttırılabilir bu özellik oldukça kullanıcıya konfor sağlar ve iş gücünün azaltılmasını sağlayarak zamandan tasarruf sağlar. Katlanabilir konveyör sistem sayesinde eleğe müdahale edilebilinecek şekilde sistem kurulmuştur. Elek sistemi yüksek titreşim özelliğine sahip olup geniş kapasiteye sahiptir. Yıkama malzeme konveyörü katlanır malzemedendir. 3adet stok elek altı alanı vardır. Toplamda da 4 adet ürün almaktadır. 2 akslı portatif olmasıyla ideal bir sevkiyat ölçüsü sunmaktadır. Sevkiyat sistemi uzun olan ürünlerde iş gücü artar ve zamanla sıkıntı yaşanabilme olası bir problemdir. Mobil şasi sistemi vardır. Ara bağlantı kabloları sistemde mevcuttur ve Jeneratör Perkins, Doosan motorludur. Yaklaşık olarak toplam ağırlığı ise, 29.000 kg’dır. Dolayısıyla ağırlık bakımından dolayı da tek personel üretimi ile büyük avantaj sağlamaktadır.

Uzaktan kumanda sistemi ile kontrol edebilme sistemi vardır. Ayrıca 15 Dakika gibi süre içinde işletmeye alma özelliği ile Kolay sevk etme avantajı, hemen montaj sistemi vardır. Yine aynı şekilde 15 dakikada kurulu durumdan sevk edilebilir hale getirilebilir. İş makinelerinde zamandan tasarruf edebilmek adına en büyük lüks haline gelen kurulum ve sevk konusu üretici firma için önemsenecek bir durumdur. Dolayısıyla yıkama eleme makinesinin sunduğu bu avantaj göz ardı edilemez.

 

Etiketler:, , , , ,