Kapalı Devre Yeni Teknoloji Dragon Ürünleri Almanya Fuarında

KAPALI DEVRE YENİ TEKNOLOJİ DRAGON 10 KIRMA SİTEMİNDE BİR NUMARA

Ülkemizde ve dünyada adından sıkça söz ettiren Dragon Makina, bu sene yine Bauma fuarında ülkemizi temsil edecek. 3 yılda bir Almanya’nın Münih şehrinde düzenlenen “Bauma İnşaat Makine ve Malzemeleri Fuarı” , 2013 yılında 420.000’den fazla ziyaretçisi ile dünyanın en büyük sektör fuarı olmuştu. Madencilik makineleri, inşaat araçları ve ekipmanları, bina inşaat makineleri için ilgi uyandıran son teknoloji ürünleri bir arada bulmanız mümkün. Bu yıl da 11-17 Nisanda düzenlenecek olan fuarda ülkemizi Dragon Makina temsil edecek. Klasik olmaktan çıkıp son teknolojiyi kullanarak ürettiği ürünleri ile fark yaratmaya devam eden firma, çalışmalarına durmaksızın devam ediyor.

En gözde ürünlerinden birisi olan Dragon 10 kapalı devre kırma sistemi, diğer ürünlerde olduğu gibi tek bir tırla taşınabilme özelliği ve bütün sistemin aynı yüzeyde kompakt olarak bulunduğu bir makine olarak karşımıza çıkmaktadır. Besleyici ve haznesinde aşınma zırhları bulunmakta ve aşındıklarında ise kolayca değiştirilebilme özelliği bulunmaktadır. Besleme oluğu 1000×1000 mm ve kırıcıda inceltmeyi sağlayan 8 sıra duvar cardır. Motor gücü ise 185Kw ,50 kata kadar küçültme oranları ile benzersizdir. Ana konveyör bant sistemi 1000mm katlanır tip, stok konveyörü ise 2 adet 600mm katlanır tiptir. Pano sisteminin malzemesi Siemens veya Telemecanique markadır. Tozsuzlandırma Sistemi ile konveyörlerde tozu bastırmak için yüksek basınçlı suyu nozula püskürterek engellenir.

Konveyör bant lastikleri Derby veya Eksaş markadır. Kullanılan yassı mamul Ereğli Demir Çelik ürünü olmakla birlikte A1 kalitesindedir. Frekans Kontrol Sistemi Soft starter yerine kullanımaktadır. Diğer ürünlerde olduğu gibi mobil kapalı devre kırma eleme tesisi yeni teknoloji Dragon 10 da CE belgesine sahiptir.

Etiketler:, , , , , , ,