Kırma Eleme Yıkama Tesisi Dragon 56

Kırma Eleme Yıkama Tesisi Dragon 56

Bu ürün birçok ürünümüz gibi eşi benzeri olmayan bir makinedir. Müşterilerimize Dragon Makina Ar-ge bölümü tarafından geliştirilmiş olup Dragon 56 Mobil Kırma Yıkama Sistemi bir bütün olarak tüm bu sistem tek bir platformda toplanmıştır. Bir kamyon ile taşınabilir özelliktedir. Bir kırma eleme yıkama sisteminin yapabileceği işleri tek başına fazlası ile yapabilme özelliğine sahiptir. İlave hazne ile artırılabilir,  hidrolik sistemi sayesinde iri malzemeler aşağı pistonları kaldırarak dökülmektedir.
Sistemde işletme kolaylığı sağlamak için hidrolik sistem kullanılmış ayrıca mobil eleme sistem hidrolik sistem sayesinde hidrolik ayaklar vasıtası ile yere sabitlenebilmektedir. Mobil şasi sistemi iki aks ile portatif olması sayesinde firmalara ideal bir sevkiyat ölçüsü sunmaktadır. Pano sistemi Siemens markalı malzemeler içermekte olup jeneratörle çalışmayı destekler hale getirilirmiştir. Toz İndirgeme Sistemi ise Ara bağlantı kabloları sisteme dâhil edilmiştir.
Jeneratör Perkins, Doosanmotorlu olup  avantajları ise işletme ve bakım maliyetinin minumum seviyede olmasıdır. Tek personel ile üretim yapılabilinecek olması ve uzaktan kumanda ile kontrol edebilmesi ayrıca çalıştırma kolaylığı ile ( Radyo frekanslı Kontrol cihazı standart özelliktir ) kolay sevk edilebilme özelliği sayesinde vazgeçilmez bir üründür.  15 Dakika gibi kısa bir süre içerisinde işletmeye alınabilmekte. hidrolik ayakları sayesinde hemen montaj yapabilmektedir. Jeneratör ile çalıştırmanın yanı sıra şebeke enerjisi ile çalıştırılabilir hale getirilmiş, hidrolik bant açma sistemi besleyici ilave hazne açma sistemi entegre edilmiştir.