Klasik Konkasörleri Mobilleştirdik Son Teknoloji İle Harmanladık

Son teknoloji ürünleri ve verdiği hizmetleriyle Türkiye’de ve Dünya’da kırma eleme tesisi alanında akla gelen ilk marka olan Dragon Makina vizyonnu; 35 yıllık gelenek olan “kaliteli ürün kaliteli hizmet “anlayışıyla, müşterilerinin yatırımlarının değerini arttırmak için hep daha fala çalışmak ve Türkiye’nin kalkınmasında temel olan inşaat sektörünün vazgeçilmez tedarikçisi olmayı sürdürmek olarak belirledikleri misyonlarıyla adından sıkça söz ettiren firma Dragon Makina. Birçok özelliği bir arada bulundurduğu ürünleriyle inşaat sektöründe kolaylıklar sağlamayı amaçlıyor.

Mobil konkasör Türkiye ve dünyada en çok tercih edilen ürünlerden bir tanesi. İnşaat alanlarındaki geri dönüşüm faaliyetlerinde, maden ocaklarında taş kırma işlemlerinde kullanılan ürünlerimiz maksimum besleme kapasitesiyle Ekskavatör ve Loder ile besleme imkânına sahip olması ile kamyonla ek besleme yapabilecek şekilde tasarlanmaktadır. Aşınma noktalarının da zırhla korunması sağlanarak makinelerin uzun ömürlü olması hedeflenmiştir. Ayrıca yüksek bir çalışma performansı elde edilmesini sağlayan Yüksek titreşimli vibromotorlar kullanılmaktadır. Ürünlerimizin bir diğer sağladığı kolaylık ise yüksek kapasiteli titreşimli elek sistemiyle inşaatlarda biriken hafriyatların tekrar kullanılmak üzere yeniden kuma dönüştürülebilmesi. Saymakla bitmeyen özellikleri ile büyük kolaylıklar sağlayan mobil konkasör ürünlerimiz, bir tır yardımıyla istenilen her yere taşınabiliyor olması sebebiyle de tercih ediliyor.

Satış sonrasında da tam desteğin sağlandığı ürünlerimiz, uzaktan kumanda kolaylığı da sunmaktadır. Tozsuzlandırma sistemi ile oluşan tozu yüksek basınçlı suyu nozula püskürterek engeller.

Etiketler:, , , , , ,