Konkasör Tesisleri ve Konkasör Özellikleri

Konkasör Tesisleri

Konkasör Tesisleri

Taş ocaklarından elde edilen büyük malzemelerin kırılıp yol ve inşaat sektöründe kullanılacak duruma gelmesini sağlayan makina ya da makinalar bütününe konkasör adı verilir. Dragon Makina, kırma yapılacak alan ve kırma işleminin özelliğine göre farklı konkasörler ile müşterilerine hizmet vermektedir. Firmamız bünyesinde bulunan 90, 110 ve 140’lık konkasör makinaları ile ihtiyacınıza göre istediğinizi satın alabilir, işlerinizi aksatmadan kısa süede bitirebilirsiniz.

Dragon Makina güvencesi ile kullandığınız konkasörlerin performaslarını arttırmak için hazırlanan konkasör tesisleri içine farklı özelliklere sahip ek makinalar yerleştirebilir, bu makinalar ile zamandan daha fazla tasarruf edebilirsiniz. Normal bir konkasör tesisi, bunker (besleyici), primer kırıcı (çeneli kırıcı), konyevör bantlar ve titreşimli elekten oluşmaktadır. Kırım yapılacak yerin taş özellikleri ve genişliğine göre değişik model ve performanslara sahip makinaların kullanıldığı bu tesislerde en önemli olan makinaların birbiri ile olan uyumudur. Firmamız, 35 yılı aşkın deneyimi ile hazırladığı her tesiste buna dikkat ederek makina uyumsuzluğundan dolayı oluşabilecek sorunları ortadan kaldırmaktadır.

Firmamız bünyesinde satışı yapılan 90,110 ve 140’lık konkasörler, piyasada en sık kullanılan ve ihtiyaç duyulan konkasör çeşitleridir. 90’lık konkasör makinalarından oluşan tesislerde, açık renkli ve kırılması daha kolay olan kalker taşından saatte 150 ile 180 ton arasında kıralabilir. Koyu gri renkli ve kalker taşına göre daha sert bir yapısı olan bazalt taşından ise saatte 100 ile 120 ton arasında kırılabilir. 110’luk konkasör makinaları ile oluşan tesislerde, saatte kalker taşlarından 250 ile 300 ton arasında, bazalt taşlarından ise saatte 200 ile 230 ton arasında kıralabilir. Diğer iki makinadan daha fazla kırma gücüne sahip olan 140’lık konkasör makinaları ise kalker taşından saatte 550 ile 600 ton, bazalt taşından ise saatte 400-450 ton kırma kapasitesine sahiptir. Bu kırma tesislerine ayrı olarak kırıcı ve elek eklenmesi ile kırma kapasitesinin arttırılması söz konusudur.

Taş kırma işlemi için gerekli olan tüm makinalara tek bir adreste, Dragon Makina güvencesi ile ulaşabilirsiniz. Alanının lider markalarından olan firmamız, en kaliteli satılık konkasör makinaları ile müşterilerinin hizmetindendir. Avantajlı ve uygun ödeme koşullarındaki konkasör fiyatları için sitemizde yer alan iletişim bölümünden bize ulaşabilir, makinalarımız hakkında bilgi alabilirsiniz. Tek bir makina satın alabileceğimiz firmamızdan dilerseniz satılık konkasör tesisleri hizmeti alarak tüm tesis için gerekli olan makinaları temin edebilirsiniz.

Etiketler:, , , , , ,