Kova Konkasör

Kova Konkasör

Kova Konkasör

Firmamız yıllar içinde gelişen ve değişen bilgi birikimi, yeni teknolojilere uyumu, deneyimli personeli ile konkasör ve eleme, yıkama tesisleri üretmektedir. Ürün ve Hizmetlerimizi tescilleyen Kalite belgeli ürünlerimiz, başta ülkemiz olmak üzere yurt dışında bulunan bayi kanalımız, satış sonrası destek hizmetlerimiz ile bugüne kadar olduğu gibi bundan sonrada da müşteri merkezli hizmet süreçleri çerçevesinde üretim yapmaya devam edecektir. Bir konkasör tesisi kurma düşünceniz var ise, firmamızdan teklif almadan yatırım kararı vermeyin.

Konkasör büyük kaya yapılarını belli ölçülere göre küçük taş, çakıl ve toz haline dönüştürmek için tasarlanmış makinelerden oluşan tesistir . Bu kırıcı sistem büyük parçaları küçülterek geri dönüşümde de kullanılabilir. Sistem Bunker, Besleyici ünite, Primer kırıcı, Konvayör bantlar ve kırılan cevheri farklı boyutlara ayıracak titreşimli eleğin birleştirilmesinden oluşur.  Firmamız tesisi üretmeden önce, üretime alınacak ve kırılacak hammaddenin özelliklerine ( madenin cinsi, en, boy, yükseklik, çap, madenin karışım oranları ) göre, müşterimizin kuracağı tesisin yerleşim planı göz önüne alınarak tasarlamaya başlar. Planlama süreci boyunca görüşmeler, başlangıçta belirtilen kapasiteye uygun şekilde belirlenip proje hazırlanır. Makine parkurunun teknik resmileri çizilir. Çizimin aşamasında müşterimiz ile beraber son şekil verilip imalata geçilir. Söz gelimi müşteri sisteme Kova Konkasör ilave etmek istediğinde, teklif aşamasından sonra belirli şartlarda üzerinde anlaşılmış özleşme ve proje revize edilip, tamamlanarak montaj yapılır.

Firmamız müşterisinin asıl satış sürecinden sonrada yanında olarak fark yaratan bir firmadır. Süreç devam ederken isteyebileceğiniz Kova kırıcı sisteme derhal ilave edilir. Periyodik bakımlar, garanti kapsamı yedek parça değişim, kaza kırılma, parçalanma nedeni ile ücretli yedek parça temini gibi satış sonrası destek hizmetleri ile Türkiye’nin neresinde olursanız olun yanınızda olacaktır.. Konkasörler sistemi meydana getiren makineler ve çalışma şekilleri açısından birbirlerinden çok farlı sistemler değildir. Temel farklılık kırılacak malzeme, kapasite, son ürün boyutları, hareketli ve sabit sistemler ile toz emme ünitelerinin eklenip çıkarılmasından ibarettir. Mobil konkasör, primer, kapalı devre, paletli veya paletsiz konkasör ayırımı bunlardan kaynaklanır. Sistemi oluşturan asli parçalar genelde tamamen aynıdır.

Etiketler:, , , ,