Kum Eleme İşlemlerinde Dragon Makina Elek Sistemleri

 

Kum içerisinde istenmeyen boyutlarda bulunan cisimler kumun işlem aşamasında yapısında bozukluk oluşturabileceği için elenmesinde fayda vardır. Kum eleği ile istenilen şekilde eleme işlemi hızlı bir şekilde yapılabilir. Elek üzerinden geçirilir kumlar boyut oranında farklılık olması durumunda üst kısımda kalır ve bu şekilde içerisinde istenmeyen cisimler kalmadan daha saf bir şekilde kum kullanıma hazır hale gelir.

Kum eleği ile istenilen alanda kum eleme işlemi yapılabilir. Bunun için kumun elek üzerinden geçirilmesi gerekir. Kumun elek üzerinden geçirilmesi aşamasında kum içerisinde olan her türlü farklı boyuttaki cisimler kolaylıkla ayrılır ve bu şekilde kum kullanıma hazır hale gelir. Saf kum kullanmak isteyenlerin mutlaka var olan kumlarını elemeleri gerekir. Bu şekilde istenilen verimli sonuç kolaylıkla alınabilir.

Kum eleği taşınabilir ve bu şekilde istenilen her ortamda rahatlıkla kullanılabilir. Kumun olduğu alana götürülerek burada eleme işlemi yapılabilir. Elek üzerinde bulunan sistemden kumun boyutu dışında olan cisimler geçemeyeceği için elek üzerinde kalır ve bu şekilde istenmeyen cisimler kum içerisinden kolaylıkla alınarak kum kullanılabilir. Kum eleği boyutu sayesinde oldukça fazla kumu aynı anda eleme yapabilir.

 

Etiketler:, , , , , , ,