Paletli Konkasör Tesisi Teknoloji İle Donatıldı

Mobil Paletli Konkasör Tesisi arzu edilen şantiye alanına aynı gün içerisinde nakledilerek imalata başlama olanağı sunmaktadır.

Dragon Makinanın Mobil Paletli Konkasörleri hiçbir alt yapı hazırlığı gerektirmeyen elektrik hattının, çekilmesine gereksinim duyulmaksızın, istenilen yerde anında üretime başlama imkânı sağlamaktadır.

Tüm yeraltı madenlerinin ve hafriyat yapılan alanların en büyük sıkıntısı halini alan, kil dolu malzemelerini yerinde ayırması işlemini gerçekleştirmek sureti ile ekonomik değeri yüksek olan malzeme elde etmenizi sağlamaktadır. By-pass malzemenin gereksiz yere nakledilmesini engellemektedir.

Bulunduğu şantiye sahasında sürekli yer değiştirebilme özelliği sayesinde ara nakliyeler ile malzeme stoklanmasını ortadan kaldırır. Mobil Paletli Konkasör bu biçimde hem çevre görüntü kirliliğinin önüne geçmekte hem de araç yoğunluğunun azalmasından dolayı akaryakıttan ve amortismandan ek kazanç sağlamaktadır. Gerekli olan malzemelerin üretim safhasından sonra meydana gelen taşıma işlemleri için ek araçlar için maddiyat gerektirmekte ve bu araçlar da kısa süre içinde yıpranma belirtileri göstermektedir.

Paletli Konkasörler akaryakıt ile çalıştığı vakitte yüksek becerisi ile birim bedellerini aşağı çekmektedir. Bu firmaya ait olan Mobil Paletli Konkasörleri tesisat enerjisi ile çalışabilmesinden dolayı benzeri görülmemiş bir durum ortaya çıkmaktadır.

Etiketler:, , , , , , ,