Paletli Konkasör

Paletli Konkasör

Paletli Konkasör

Firmamız kaliteden ödün vermeyen, profesyonelliği ile bilinen sektörün öncü firmasıdır. Gelişim ve değişimin doğal sonucu olarak teknolojik birikimi, tesis tasarımları, deneyimli mühendis ve tekniker kadrosu ile konkasör ve eleme, yıkama tesisleri üretmektedir. Kaliteli ürün, kaliteli hizmet, Türkiye geneline yayılmış satış ve satış sonrası bakım onarım servis ağı, müşteri memnuniyeti merkezli vizyonu, değerli müşterilerimizin görüş ve önerilerini önemsediğini gösteren projelerimiz ile yarınlara birlikte yolculuk etmenin keyfini, haklı gururunu yaşıyoruz.

Konkasör büyük kaya yapılarını istenen ölçekte küçük taş, çakıl ve toza dönüştüren özel tasarlanmış makinelerden oluşan tesisin adıdır. Kabaca Bunker, Besleyici ünite, kırıcı, taşıyıcı bantlar ve eleğin birleşiminden oluşur.  Şirketimiz bir tesisi kurmadan önce proje kapsamında gerekli olan bilgileri yani taşın cinsi, en, boy, yükseklik, çap, son çıktının boyutları ve malzemelerin karışım oranları ile kurulum yeri, elektrik tüketimi bilgilerine göre fizibilite çalışmasından sonra projeji yapar. Her aşamada müşteri onayı alınıp, sözleşme imzalanır. İmalattan montaja kadar geçen süreçte müşteri isteğine göre revizasyon yapılıp montaj tamamlanır.

Beton atılmış veya dolgu yapılmış bir alandaki toprağın geri dönüşümü veya maden ve taş ocakları işletmelerinde verimli çalışma sağlamak ancak paletli konkasör kullanarak mümkün olur. Özellikle iri taneli, yüksek aşındırıcı sert maddeleri kırmak için kullanılır. Standart elektrik şebekesi veya dizel yakıt ile çalışan modülleri sayesinde her yerde kurulabilme avantajına sahiptir. Bilhassa maden ocaklarında nakliye araçları kullanmadan besleyiciye yükleme imkanı veren tesis bu yönü ile tasarrufludur. PLC kontrol ünitesi ve Wi-Fi bağlantısı ile insan merkezli hataları sıfıra indirir.

Çok farklı akanlarda hizmet edebilen sekonder kırma eleme tesisi, diğer sistemlere göre az maliyet ile çok iş yapar. Nerede ise işçi çalıştırmadan, sıfır hata ile üretim imkanı verir. Boyutları diğer tesislere göre büyük olmasına rağmen, elektrik tüketimi aynıdır. Bu tesisin her kapasitede ve mobil çalışma imkanı veren modelleri de mevcuttur.

Sektörde yeniliğin öncüsü olarak özellikle çevre duyarlılığı açısından önemsediğimiz primer kırma eleme tesisi, çok düşük ses çıkararak çalışır. Maden ocaklarında taş kırma ve eleme işlevini kolaylaştıran bir tesistir. Diğer makine parkurlarına göre daha fazla yer tutmasına rağmen daha az elektrik ile çalışır. Zaman ve iş gücü tasarrufu sağlar. Birbirinden farklı cevherleri çok daha hızlı kırar ve zahmetsizce eler.

Periyodik bakım hizmeti veren uzman servis personeli, garanti ürün ve yedek parça hizmeti, Türkiye’nin her yerine en kısa sürede ulaşan, işini yaşamının bir parçası olarak gören misyonu ve değerli müşterilerinin takdirleri ile büyümeye devam etmekteyiz. Müşterilerimizi iş ortağı olarak görmeye devam ederek, bu güne kadar olduğu gibi bundan sonrada kalitemizden ödün vermeden gelişim ve değişimizi devam ettireceğiz. Bizim bir tek işimiz ve tekbir sloganımız var. Müşteri işimizdir başkada işimiz yoktur.

Etiketler:, , , , , , , ,