Sahibinden Satılık Uygun Fiyatlı Mobil Taş Kırma Eleme Tesisi

Konkasör kullanımı taş madenlerinde oldukça yoğun olduğundan bu alanda gerekli olan sayıda alım yapılması için uygun fiyat seçenekleri arayanlar sahibinden satılık konkasör modellerini tercih edebilirler. Bu sayede temiz kullanılmış olan konkasör makinelerini uygun fiyatlar ile alarak uzun süre verimli bir şekilde kullanmaya devam edebilirler. Bu makineler büyük boyutlarda olan kayaların kırılarak daha küçük ve kullanılır bir boyuta gelmesi için etkili olmaktadır.

İnsan gücü ile yapılması oldukça zor olan işlemler bu makineler ile kısa süre içinde kolayca yapılır. Konkasör uygun fiyat arayanlar için kullanılmış ikinci el seçenekleri bulunuyor. Bakımlı olan ikinci el makineler uzun süre dayanıklı olarak istediğiniz gibi verim almanızı sağlar. Bu sayede istediğiniz de konkasör makinesini alanda hareket ettirerek kayaları taşımaya gerek kalmadan kırabilirsiniz. Makine aynı zamanda kullanılan parçalar ile farklı işlemlerde yapabilir. Kırıcı makinelerde eleme seçeneği ile kırılan kayalar farklı boyutlara göre ayrılabilir. Bu durumda elekler ile eleme işlemi istenile boyutlar tercih edilerek kolayca yapılabilir.

Sıfır konkasör fiyatları yüksek olabildiğinden bu durumda aynı işlevi yapmaya devam eden ikinci el seçenekler üzerinden uygun fiyatlar ile alım yapılabilir. Makine kırma işlemi kısa sürede yaptığından daha fazla alan üzerinde çalışma yapılarak gerekli olan malzeme kısa süre içinde hazırlanabilir. Makine insan gücü üzerinde uyguladığı güç ile kırma işlemi yapar.

Etiketler:, , ,