Satılık Konkasör Tesisi Kurulumu Bizden

Konkasör tesisi nedir? Konkasör besleyici, bunker, primer kırıcı, konveyör bantlar ve titreşimli elek adı verilen makine parçalarının tümünün sıralanarak konkasör tesisi oluşturmasıdır.

Dragon makina satılık konkasör tesisi imalatı yaparak gerek ülke içinde gerek yurtdışında adını duyuran köklü firmalar arasında başı çekmektedir.  Geniş müşteri kitlesine sahip olmasını, müşterilerinin satın aldıkları konkasör kurulumu sonrasında memnun kalmalarına bağlamaktadır. Dünyada çapında dış ülkelere ihraç ettiği yüzü aşkın konkasör çeşitleri bulunmaktadır. Bu nedenle ülke ekonomisine canlılık katarak iş hacmini artırmaktadır.

Dragon makina yetkin ve dinamik çalışan personelleriyle satış öncesinde ve satış sonrasında daima müşterilerinin yanında olmaktadır. Ülkemizde çeşitli konkasör imalatı yapan firmalar bulunmaktadır Dragon makine ile aralarındaki en önemli fark yedek parça sıkıntısı olmamasıdır. Müşterilerine 7/24 daima hizmete açık olarak dünya çapında müşteri ayısını her geçen gün artırmaktadır.

Gelişen teknolojinin yeni sürümlerini imalatını yaptığı tesislerde kullanarak teknolojinin bütün olanaklarını yatırımcısının memnuniyeti adına ayağına kadar getirmektedir. Müşteri memnuniyeti ilk hedefi olan firma çalışmalarına devam etmektedir.

Etiketler:, , , , , ,