Son Teknoloji Yüksek Verimlilik Kum Eleme Yıkama Tesisi

Kum eleme yıkama tesisi Dragon Makina kalitesi ile geliştirilmiştir. Dragon 617 yıkama eleme tesisinin tüm sistemi sadece bir platformda toplanmaktadır ve bir kerede tırlarla taşınabilir düzeyde gelmektedir. Bir yıkama eleme tesisinde aranacak özelliklerin çok daha fazlasını tek başına yapabilmektedir. Eleme yıkama tesisinin sistem dirayeti 140 ve 210 ton- saattir. Bunker besleme haznesi 6 metreküp ile 5 metreküp eklentiler haznesinden oluşmaktadır. Burada bulunan eklemeler tank kapasitesini arttırılabilmektedir.

Grizzy Izgaları gereken kapasiteden büyük olmasından dolayı malzemeler tankın içine sokulamamaktadır. Besleme sistemi ve konveyör bandı 800 milimetredir. Bulunan bant katlanabilmektedir. Misal vermek gerekirse müdahale sırasında katlama sistemi kullanılmaktadır. Titreşime sahip olan elek sistemi yüksek kapasiteli üç katlı olmanın yanı sıra 4 ürün banda sahiptir. Kum eleme yıkama tesisi helezonunda suya olan gereksinim 30 ve 80 metreküp saatli olup 2 helisli tipine sahiptir.

Diğer yandan yıkanmış malzeme stok konveyörü de katlanabilmekte hem de geniş elek altı stok alan bulunmaktadır. Kum yıkama eleme tesisinde bulunan mobil elek sisteminden toplamda dört tane ürün alınabilmektedir.

 

Etiketler:, , , , , , ,