Taş Kırma Eleme Yeni Nesil Ürünlerimiz Stoktan Teslim

Konkasör tesisleri inşaat ve yol yapımı sektörlerinde kullanılan ufak taşları ve kumu elde etme amacıyla işletilen tesislerdir. Bu nedenle taş kırma eleme tesisi adı ile de anılmaktadırlar. Bahsedilen tesisler Yüksek ilk yatırım maliyetleri nedeniyle dikkatle düşünülerek ve ihtiyaca uygun olarak temin edilmesi gereken tesislerdir.

Durum böyle olduğuna göre yeterli üretim kapasitesine sahip olan ama ilk yatırım ve işletme maliyetleri düşük olan alternatifleri değerlendirmek gerekebilir. Bu noktada karşınıza seyyar konkasör olarak isimlendirilen tesisler çıkıyor. Bu tesisler farklı alanlarda çalışma özelliğine sahip. Tekerlekleri sayesinde farklı alanlara sevk edilebiliyor ve süratli bir şekilde kurulabiliyorlar. Buna karşı yeni nesil mobil taş kırma eleme tesislerinin ilk yatırım maliyeti sabit tesislere oranla %50 kadar daha düşük bir miktar olarak görünüyor.

Mobil konkasör isimlendirilen tesislerin başka avantajları da bulunuyor. İş gücü, enerji ya da yedek parça kullanımı gibi konularda önemli miktarlarda tasarruf sağlıyor yani işletme maliyetlerinin azalmasını sağlıyor. Ayrıca ikinci el piyasasına da sahip olduğu için elden çıkartmak istediğinizde de zorlanmıyorsunuz.

Etiketler:, , , , , , ,