Taş Kırmada Tam Veririmlilik İçin Seyyar Konkasör Dragon Seçin

Konkasör makinaları kullanılarak yol yapımı için gerekli olan taş malzeme, inşaat işlerinde kullanılacak beton için taş ve mil, madenden çıkarılan madenlerin ayrıştırılması ve kırılması işlemleri yapılmaktadır. Seyyar veya sabit olarak kullanılabilen konkasörlerin farklı güç ve ebatlarda olanları bulunmaktadır. Kapasite bakımından incelendiğinde konkasörlerin saatte 300 ton taş işleme kapasiteli olanları daha çok tercih edilmektedir.

Konkasörlerin gezici işyeri olanlar için seyyar olanları kullanılarak her yeni şantiye alanı için uygun bir makine olmaktadır. Özellikle inşaat sektörü ve asfalt, yol yapım işleri yapan firmalar için çok iyi bir çözüm oluşturmaktadır. Seyyar konkasör makinaları güç özelliklerine göre farklılık göstermektedir. 90 kw, 110 kw, 140 kw gibi modelleri bulunan konkasör makinaları genelde tam otomatik kontrol sistemlidir. Seyyar konkasörler arasında Dragon marka konkasörler üstün güç sahibi olması, yüksek işleme kapasitesi, farklı yumuşak ve sert taş türlerini işleme gibi ekstra özellikleriyle firmaların iş yükünü çok azaltmaktadır. Granit, bazalt, dere taşı, kalker taşı, kireç taşı, andezit, kalsit ve benzeri gibi sert ve yumuşak taşları kolaylıkla kırarak kullanıma hazır hale getirmesiyle bilinen konkasörlerin yüksek güç ve işleme kapasitesi bulunan seyyar olanları daha çok tercih edilmektedir. Seyyar konkasörleri firmaya ait bir kamyon veya çekici vasıtasıyla istenilen yere götürerek kullanma olanağı bulunmaktadır. Dragon konkasörler yaklaşık olarak 15 dakika gibi çok kısa sürede kurulumu yapılıp hemen kullanılmaya başlanabilmektedir. Taşınması ve kurulumu kolay olan Dragon marka konkasörleri kullanarak yaptığınız işi en hızlı biçimde gerçekleştirebilirsiniz. Orta ve büyük ölçekli işletmeler için ekstra çözümler sunan Dragon konkasörleri ister satın alabilir, isterseniz kiralayabilirsiniz. Bakımı kolay, masrafsız ve düşük enerji tüketimleriyle Dragon Konkasörlerin birbirinden farklı modelleri bulunmaktadır.

Seyyar konkasörleri kullanan firmaların yeni şantiye alanlarında ve yeni maden ocaklarında yapacakları işlerin hızı ve enerji tasarrufu ile firmalara çok büyük katkıları bulunmaktadır. Konkasör makinaları ile kırma, eleme ve malzemeyi nakletme işlemleri kısa sürede gerçekleşmektedir. Konkasör makinalarında elde edilen ürünün taşıyıcılara yüklenmesi için ek bir bölüm vardır. Bant sistemi kullanılarak yükleme işlemi yapıldığı için taşıma için yükleme işlemi çok kısa sürede gerçekleşmektedir.

Etiketler:, , , , , ,