Titreşimli Elek

Kırma Eleme Tesisi

Kırma Eleme Tesisi

Firmamız uzun zamandır, gelişim ve değişimin neticesinde birikimi, teknolojik uyumu, tecrübeli personeli ile konkasör ve eleme, yıkama tesisleri üretmektedir. Ürünlerimizin ve hizmetlerimizin kalitesini teyidi olan Kalite belgelerimiz ile bütün Türkiye’ye yayılmış bayi ağımız, satış sonrası destek hizmetlerimiz ile şimdiye kadar olduğu gibi şimdiden sonrada da müşteri esaslı hizmet anlayışımız doğrultusunda üretim yapmaya devam edecektir. Konkasör tesisi kurmadan önce firmamızdan teklif alıp, teknik detayları konuşmadan satın alma yapmayınız.

Konkasör büyük kaya yapılarını belli ölçülere göre küçük taş, çakıl ve toz haline dönüştürmek için tasarlanmış makinelerden oluşan tesistir. Sistem Bun ker, Besleyici ünite, Primer kırıcı, Konveyör bantlar ve kırılan cevheri farklı boyutlara ayıracak titreşimli eleğin birleştirilmesinden oluşur.  Sistemin önemli bir parçası olan Titreşimli Elek, kırılma işlemi tamamlanmış ve son ürün haline gelen cevheri birbirinden ayırır. Cevher eleğe geldikten sonra, vibrasyon vasıtası ile elek yüzeyinde hareket ederken, daha önceden belirlenen ölçülere göre ayrışırlar. Kapasite ve ebatlara bağlı olara dört kata kadar imal eldir. Vibrasyon sistemi elektrik motoru, kayış kasnak aktarmadan oluşur. Hız ve zaman kontrol ayarlı olarak tasarlanır. İyi performans, kolay darbe sistemi, çalışma kolaylığı firmamızı diğerlerinden ayıran en temel unsurlardır.

Periyodik bakımlar, garanti kapsamı yedek parça değişimi, ücret ödenerek yapılan yedek parça değişimleri vs gibi satış sonrası destek hizmetleri ile ülkemizin tamamına servis hizmeti verebilmekteyiz. Konkasörler sistemi oluşturan makine ve çalışma modülü açısından birbirinden farlı sistemlere göre isimlendirilmezler. Ayırımı belirleyen esas farklılık kırılacak malzeme, kapasite, son ürün ebatları, toz emme sisteminin dahil edilmesinden ibarettir. Mobil konkasör, primer konkasör, kapalı devre konkasör, paletli konkasör veya paletsiz konkasör ayırımı sadece yapı farklılığıdır. Sistemin bütünlüğü açısından genel olarak büyük bir farklılık yaratmaz.

Etiketler:, , ,