Yeni Nesil Konkasör Tesisi Üretimine Hız Kesmeden Devam Ediyoruz

Dev kayaların taş ocaklarından çıkarılıp ufaltılarak, inşaat, yol, yapı gibi çalışma alanlarında kullanıma hazır hale getirilmesi kurulan konkasör tesisleri sayesinde mümkün olmaktadır.

Türkiye’de köklü firma olan Dragon makine TSE ve ISO 9001 normlarına göre makine üretimi yapmaktadır. Dünyanın birçok ülkesine 100 ü aşkın sahibinden konkasör tesisi kurulumu yaman firma seyyar ve sabit konkasörler ile alanında bir numaradır.

Mobil konkasör nedir? Mobil konkasör diğer adıyla seyyar konkasör bir iş alanından diğer taş kırılacak alana taşınabilen konkasör çeşitlerindendir. Tekerlekli oluşu rahatça başka bir alana götürülmesini sağlamaktadır. Günümüzde en çok tercih edilen mobil konkasörler teknolojinin en son halidir. Taşınabilir olmasıyla yatırımcısına avantaj sağlamaktadır.

Dragon makine tüm dünyaya adını duyurarak geniş bir müşteri kitlesi oluşturmaktadır. Müşterilerine satış sonrasında da yedek parça teknik servis konularında destek olan firma müşterilerinin memnuniyetiyle yaptığı satılık seyyar konkasör sayılarını her yıl katlayarak artırmaktadır.

Gelişen çağın daima getirilerini yakından izleyen firma müşterilerinin memnuniyetiyle başarılarına her gün yenisini eklemektedir.

Etiketler:, , , , , , , ,