Yeni Nesil Konkasör Tesisileri İle Daha Fazla Verimlilik Alın

Fransızca bir kelimeden oluşan konkasör firmaları normal dışı büyüklükteki kaya kütlelerine istenilen büyüklüğe göre kırıp parçalayan hatta kum haline getirebilmektedir.

Konkasörler büyüklüklerine göre 3 gruba ayrılmaktadır. 90, 110 ve 140 kapasiteye sahip konkasör tesisleri alıcısına hizmet vermektedir. Satılık tesislerin yanı sıra kiralık konkasörler de oldukça çok fazla tercih edilmektedir. Teknoloji gün geçtikçe ilerleyerek seyyar konkasörlerin çağını başlatmıştır. Sabit konkasörler belli bölgeden ayrılmazken seyyar olanları istenilen ihtiyaç alanına giderek hizmet verebilmektedir.

Kiralık konkasör ile birçok sektörde kullanılan taş istenilen boyutlara işin gereksinimine uygun olarak küçültülmektedir. Özellikle inşaat ve madencilik sektörlerinin büyük ölçüde gereksinim duydukları konkasörler ülkemizde üretilerek satılabilmektedir. Müşterilerin ihtiyaçlarına göre sabit ya da mobil konkasör çeşitleri tercihlerine bırakılmıştır.

Dev kayaların bulundukları alandan alınıp taş haline getirilmesi oldukça zor ve insan gücünü aşan bir problemken günümüzde seyyar konkasörler sayesinde kaya parçaları bulundukları yerde taş haline getirilebilmektedir.

Gelişen dünyamızın artan gereksinimleri her geçen gün yenilenen teknolojik makinelerle hayatı daha modern bir hale getirmektedir. Sahibinden satılık konkasörler inşaat ve madencilik sektörü için vazgeçilmez bir yardımcıyı meydana getirmektedir. Satılık ve kiralık konkasörler ülkemizde üretilmektedir. İşin büyüklüğüne göre değişik ton kapasitelerde konkasörler bulunmaktadır. İnsan gücü ile yapılamayan taş kırma işlemi için özel olarak geliştirilen konkasörler bir çok çeşitleriyle birlikte oldukça modern teknolojiye göre dizayn edilmiştir.

Etiketler:, , , ,