Yeni Nesil Mobil Konkasör Tesisi

Yılların eskitemediği köklü kuruluşlarından Dragon Makina 1979 yılından bu yana inşaat sektörü ve maden sektörleri için satılık konkasör imalatı yapmaktadır.

Mobil konkasör olarak yatırımcısına hizmet vermektedir. Sabit konkasörler başka yere götürülemeyen sökülemeyen konkasör tipleridir. Seyyar konkasörler ise istenilen yere götürülebilen konkasör modellerindendir.

İnsan gücüyle yapılamayacak kırma işlemlerini rahatlıkla kırıp parçalayan taş kırma eleme tesisi iş yükünü hafifletirken maliyetleri de düşürmektedir. Teknolojinin insan hayatına sunduğu yeni nesil mobil konkasör tesisi tekerlekli oluşu sayesinde istenilen noktada hizmet verebilmektedir.

Gelişmiş araçları modern ve dinamik çalışanlarıyla TSE ve ISO9001 belgeli makinelerin imalatını yapan Dragon Makina günümüzde taşın işlenmesi, kırılması, ufalanması gibi zahmetli ve maddi açıdan firma sahiplerini külfetli gelen bu işlemleri artık seyyar konkasör ile çok kolay ve daha az maliyetle bu işlemler yapılabilmektedir. Dolayısıyla yatırımcısına avantaj getirmektedir.

Güçlü ve dinamik yapısıyla müşterilerine en kaliteli ve en uygun fiyatta hizmeti sunan Dragon Makina ihtiyaç esnasında 7/24 çağrı merkezi sayesinde ulaşılmasını sağlamaktadır. İmalatını yaptığı makineleri TSE normlarına uygun üreterek müşterilerine verdiği değeri ispatlamaktadır.

Gelişen teknolojiyi yakından takip ederek çalışanlarını bu yönde geliştiren Dragon makine müşterilerinin memnuniyetiyle daha başarılı işlerin altına imzasını atmayı hedefliyor. Müşterilerinden aldığı güvenle alanında rakip tanımadan lider olmaktadır. Dragon makina güçlü ve dinamik yapısıyla teknolojinin sunduğu tüm imkânlarından yararlanmaktadır. Satılık Konkasör tesisleri denilince hacim ve kapasite miktarına göre 3 çeşide ayrılmaktadır. Bu çeşitlerde aralarında 2 çeşit konkasörü oluşturmaktadır. Sabit konkasör ile seyyar konkasör olarak yatırımcısıyla buluşmaktadır. Yeni nesil konkasör tesisi oluşabilecek arızalara karşı firmanın garantisi altındadır. Yedek parça ve gerektiğinde destek veren çağrı merkeziyle müşterilerine daima daha fazlasını verme gayreti içerisinde yoluna devam etmektedir.

Etiketler:, , , , , ,