Yeni Nesil Son Teknoloji Konkasör Tesisi

Mobil konkasör tesisi, taş kırma işletmesi olarak da bilinmektedir. Yeraltı ocaklarından elde edilmiş olan büyükçe taş parçalarını yumruk biçiminde ufaltarak ya da diğer bir deyim ile mıcır haline getirmek sureti ile yol, asfalt ve yapı sektörünün kullanabileceği biçime getirmekte olan bu makine donanımına konkasör denilmektedir. Firmaya ait konkasör işletmesi birçok alanda, özellikle belirtmek gerekir ise mimari ve coğrafi girişimde etkili olmaktadır. Başlıca kullanım yerleri arasında, maden kırma, kentsel dönüştürme, madenleri zenginleştirme, taş kırma, organize sanayide, hızlı tren tasarımları ve doğalgaz boru hatlarının yapılmasında kullanılmaktadır.

Mobil konkasör tesisinde bulunan makineler ilk kırıcılar konveyör bantları ve titreşime sahip elekler biçimde sıralana bilinmektedir. Yapılması bir hayli güç olarak kabul edilen imalatlar için çeneli ya da darbeli kırıcıların yanı sıra, ikincil darbeye sahip olan kırıcılar da eklenmektedir. Mobil konkasör tesisi müşterinin işin rağbetine göre biçimlendirilmek ile birlikte, işletmede işlenecek ürünün özellikleri göz önünde bulundurulmakta kırılacak taş türünün boyutu gibi teknik olarak yapılan çizimler üzerinden imal edilmektedir. İşletme üretiminde çevre ve imal alanı genişliği etkenleri çok önem harz etmektedir. Makine üretimleri yapılır iken müşteri de tesis beton projelerini tamamlamaktadır.

Mobil konkasör tesisi edinmiş olan şirketler garantisini, sigortasını, ürün güncelleştirmelerini, bakım ve onarım hizmetlerini, periyodik olarak makina bakımlarını gözetmek kaydı ile imalat yapmaktadırlar.

Etiketler:, , , ,