Yıkama Eleme Tesisi

Mobil Eleme Tesisleri - Dragon 617

Mobil Eleme Tesisleri – Dragon 617

Yıkama eleme tesisi Dragon Makina tecrübesiyle geliştirilmiştir. Firmanın diğer ürünleri gibi özel AR-GE çalışmaları sonucunda oluşturulmuştur.

Dragon 617 yıkama eleme tesisinin tüm sistemi sadece bir platformda toplanmıştır ve tek seferde bir tırla taşınabilir seviyededir. Bir yıkama eleme tesisinde aranacak özelliklerin çok daha fazlasını tek başına yapabilir. Eleme yıkama tesisinin sistem kapasitesi 130 ve 220 ton / saattir. Bunker besleme haznesi 6 M3 + 5 M3 ilave haznesinden oluşmaktadır. Buradaki ilave haznesi arttırılabilir. Ancak Grizzy Izgaları olduğundan iri malzemeler hazne içine girememektedir. Besleyici Sistemi ve ana konveyör banttı 800 mm’dir. Bulunan bant katlanabilir. Yani eleğe müdahalede katlama sistemi kullanılabilir. Titreşimli olan elek sistemi yüksek kapasiteli 3 katlı ve 4 ürün bantlıdır. Yıkama helezonunda su ihtiyacı 30 ve 80 m3 / saatli olup 2 helisli tiplidir.

Ayrıca yıkanmış malzeme stok konveyörü de katlanabilir vaziyettedir hem de geniş elek altı stok alan bulunmaktadır. Yıkama eleme tesisinde bulunan mobil elekten toplam 4 adet ürün alınabilmektedir.

Etiketler:, , , , , , ,