Yılların vermiş Olduğu Tecrübe İle Yeni Yılda'da Yeni Ürünler İle Karşısınızdayız

1979 yılında kurulan ve günümüzde köklü bir firma olarak madencilik, inşaat, yapı ve yol sektörleri için makine imalatı yapan Dragon Makine 35 yıldır müşterilerini memnun ederek hızla büyümeye devam etmektedir.

Gelişen teknolojiyi yakından takip ederek sahibinden satılık konkasör imalatını tüm dünya firmalarına satan Dragon makine ülke ekonomisine destek sağlamaktadır. Ülkesine iş hacmini artırarak destek sağlamaktan gurur duymakta ve çalışmalarına ara vermeden daha iyi imalatlarına devam etmektedir.

Günümüzde konkasörler iş hacimlerine göre 90’lık, 110’luk ve 140’lık kapasite hacim alanları ile 3e ayrılmaktadır. Yatırımcısının yapacağı iş hacmine göre 3 gruptan hangi kapasite ise onu seçebilmektedir. Konkasör fiyatları ise müşterinin seçeceği konkasörün kapasite miktarına bağlıdır.

Hız kesmeden ilerleyen teknolojiyi müşterisiyle buluşturan Dragon Makine her yıl müşteri kitlesini artırmaktadır. İmalatını yaptığı konkasörlerin ekonomik olarak yatırımcısına yansıması ayrıca çok önem kazanmaktadır. Kaliteden önem vermeyerek ucuz konkasör imalatı yapabilmek firmanın alanında ne kadar güçlü ve köklü olduğunu ispatlamaktadır. Müşterilerinin memnuniyetini kendine ilke edinen firma çalışmalarına bu anlayış ile devam etmektedir.

Etiketler:, , , , , ,