Yüksek Verimli Yeni Nesil Mobil Konkasör Tesisi

Ülkemiz son yıllarda gerek inşaat alanında olsun gerekse yol, yapı çalışmalarında hızla ilerleyerek gelişmiş ülke seviyelerine gelmiştir. Teknoloji geliştikçe modern bir görünüm kazanan inşaat alanları da sürekli artan bir potansiyeli ortaya çıkarmaktadır. Bu durumda inşaat, yol ve yapılarda kullanılan taş, çakıl, kum ihtiyacı belli firmalar tarafından yapılmaktayken günümüzde konkasör elek taş ve çakıl oluşumu için teknolojinin geldiği son noktadır.

Dev kayalardan ufak çakıl, kum oluşturan konkasör makinaları teknolojinin yardımıyla insanlığa faydalı bir makine olmaktadır.

Taşıyıcı bant, primer kırma sistemi ve eleme bandından oluşan bu akıllı sisteme konkasör denilmektedir. Konkasör kırıcılar ile kırılması imkânsız gibi görünen dev kayalar kısa bir zaman diliminde parçalanarak istenilen büyüklüğe getirilmektedir.

Konkasörler büyüklüklerine göre çalışma kapasiteleri de artmaktadır. 3 gruba alınan konkasörler 90,110 ve 140 ton kapasiteye sahip çalışma imkanı yaratmaktadır. Sabit ve seyyar olarak hizmet verebilen makinaların sabit olanları sadece tek bir alanda hizmet verirken seyyar olan aından da anlaşılacağı gibi her alanda rahatça hizmet verebilmektedir. Mobil konkasör olarak da bilinen seyyar konkasörler tekerlekleri sayesinde istenilen alana götürülebilmektedir.

Taş kırma ve eleme tesisleri satılık ve kiralık olabilmektedir. Taş kırma işiyle uğraşan firmalar için konkasörler uygun fiyat aralığında müşterisine sunulmaktadır. Ülkemizde gelişmiş ülkeler seviyesinde konkasör imalatı yapılarak yabancı ülkeler seviyesinde hizmet verilmektedir.

Etiketler:, , , , , ,